Multitek Yeni Yıla İki Yeni Tasarım İle Merhaba Diyor !

Faaliyetinin 33. yılında da yerli üretim, yerli Ar-Ge sloganı ile ilerleyen Multitek, Multitek Ar-Ge Merkezi’nde geliştirilen ve Multitek Sancaktepe fabrikasında üretilen ürünleri tüm Türkiye’nin beğenisine gururla sunuyor

15 Aralık 2021

2022 yılı için birçok yeni ürün ve hizmeti tanıtmaya hazırlanan Multitek, yıla Multibus ürün grubunda MB-45 Daire Monitörü ve MB-74 Daire Monitörü’nü kullanıcıların beğenisine sunarak başlıyor. Görüntülü diyafon ailesini sürekli yeni tasarım ve özellikler ile geliştirmeyi hedefleyen firma, aileye katılan iki yeni ürün ile tüm evlere güvenlik ve konfor getirmeyi hedefliyor.

Faaliyetinin 33. yılında da yerli üretim, yerli Ar-Ge sloganı ile ilerleyen Multitek, Multitek Ar-Ge Merkezi’nde geliştirilen ve Multitek Sancaktepe fabrikasında üretilen ürünleri tüm Türkiye’nin beğenisine gururla sunuyor.

4.3" yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekrana sahip olan MB-45 Daire Monitörü şık ve kompakt tasarımı ile öne çıkıyor. MB-45 Monitör, askı aparatı ile birlikte duvar üzerinde sadece 21.5 mm kalınlığa sahip olup, yatay montaj yapısına sahiptir. Mekanik butonlu kullanım ve bas-konuş özelliğe sahip ürün siyah ve beyaz renk opsiyonlarına sahiptir.  

 

                                                                MB-45 Daire Monitörü

Yeni yıl başında satışa sunulacak MB-74 Daire Monitörü, 7" yüksek çözünürlüklü geniş TFT LCD ekrana ve mükemmel görüntü kalitesine sahip. Mekanik butonlu kullanıma, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip monitör sadece 20.5 mm kalınlığa sahip.

 

                                                                              MB-74 Daire Monitörü

 

Tüm Multibus monitörlerde olduğu gibi MB-45 ve MB-74 daire monitörlerinde de her daireye kendi şifresini belirleme özelliği, 5 farklı harici kamera izleme özelliği, güvenliği ve kapıcıyı tek tuşla arama özelliği ve 6 farklı zil melodi seçeneği bulunmaktadır. Ürünler Multibus ürün grubundaki tüm kapı panelleri ve diğer monitörler ile aynı sistemde çalışmaktadır. Bir blokta daire sayısı 256’ya kadar çıkarılabilir, sistem kamera seçme modülü, kapı seçme modülü veya video anahtarlayıcı gerektirmemektedir.

Yeni senede de kapınızın önündeki hareketleri takip edin, güvende kalın!

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu