Akıllı Ev Teknolojisinin Zahmetsiz Yüzü: Kablosuz (RF) Kontrollü Akıllı Ev Sistemi

Evlerimizi akıllandırmak için artık kablolarla uğraşmak zorunda olmadığımızı hayal edin! Artık Multitek Kablosuz (RF) modüllerle evinizi anında akıllı bir eve dönüştürmek mümkün. Daire içine istediğiniz sayıda kablosuz modül ekleyerek, evinizin her köşesini kontrolünüz altına alabilirsiniz.

01 Eylül 2023

Kablosuz modüllerin kurulumu ise oldukça pratiktir. Saniyeler içinde Multitek daire monitörüne tanıtılarak hemen kullanıma hazır hale gelir, evinizin değerini bir gün içinde artırır. Hem daire monitöründen hem de cep telefonunuzdan kontrol sağlama imkânı sayesinde, tüm aile bireyleri evinizi istedikleri zaman ve yerden yönetebilirler. Sisteme eklenebilecek RF modül sayısında bir kısıtlama yoktur, istediğiniz zaman istediğiniz odaya yeni modüller ekleyebilirsiniz. RF modüller yoğunlukla perde, ışık, panjur, dimmer, elektrik, gaz, doğal gaz kontrolünde kullanılmaktadır.

Kablosuz (RF) Kontrollü Akıllı Ev Sistemi

Türk mühendisler tarafından geliştirilen yüzde yüz yerli gelişmiş teknoloji sayesinde iletişim iki yönlü olarak sağlanır. Yani, bir işlemi elle gerçekleştirseniz bile (örneğin ışığı manuel olarak anahtardan açsanız dahi), bu bilgi hem monitörünüzde hem de cep telefonunuzda takip edilebilir. Böylece evinizin durumu her an elinizin altında olur. Evden çıktıktan sonra ışığı açık unutup unutmadığınızı Multitek Cloud uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Çalışma frekansı olan 433.92 MHz sayesinde, güvenilir bir iletişim kanalı sağlanmış olur. Sinyal kesintisi veya gecikme yaşamadan, akıllı evinizin keyfini çıkarırsınız. Modüller arasındaki iletişim sistemi için geliştirilen şifreleme sistemi sayesinde verilerinizin ve evinizin güvenliği sağlanır. Bu sayede farklı dairelerin modülleri ile karışma ihtimali tamamen ortadan kalkar. Sizin eviniz sizin kontrolünüzdedir ve gizliliğiniz her zaman korunur.

Evinize uygun farklı akıllı ev kurguları ile evinizde konforu, tasarrufu ve güvenliği artırın! Kablosuz RF teknolojisi ile evinizi bir gün içinde akıllı ev haline getirebilir, monitör ve cep telefonu üzerinden dünyanın her yerinden kontrol sağlarsınız.

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu