Multitek AR-GE Merkezi

Türkiye'den gururla tüm dünyaya ihraç ediyoruz: Yerli Ar-Ge

Multitek Elektronik, 1989 yılında faaliyete başladığı ilk günden beri yerli teknoloji ve yerli üretim misyonu ile ilerlemektedir. Türkiye'de geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz yüksek katma değerli elektronik ürün ve hizmetleri bugün gururla birçok ülkeye ihraç ediyoruz.

Yerli ve yabancı birçok firma ile gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge projelerinde geleceğin kullanıcı teknolojilerini yerli kaynaklar ile ülkemizde geliştiriyoruz.

 

Alanında ilk Ar-Ge Merkezi

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı Multitek Ar-Ge Merkezimizde, sahaya sunduğumuz tüm ürünlerin yazılım ve donanım süreçleri uçtan uca hassasiyet ile geliştirilmektedir.

Her sene TÜBİTAK ve KOSGEB destekli birçok proje tamamlayan Multitek Ar-Ge Merkezi Akıllı IP İnterkom ve Bulut IP İnterkom projeleri ile çok değerli ödüllere layık görülmüştür.

Merkezimiz, akademi-sanayi iş birliğinin öneminin farkındadır. Başta öğrencilerin projelerini geliştirmek için çeşitli imkanlar sağlamak ve öğrencilerin iş hayatına atılmalarına destek olmak üzere, akademi-sanayi iş birliği farklı projelerle desteklenmektedir.

 

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu