Bulut IP İnterkom

İnterkomda yeni çağ başladı!

Dünyanın neresinde olursanız olun eviniz artık hep yanınızda. Multitek Bulut İnterkom ile artık hiçbir misafiri kaçırmayın! Bulut İnterkom, interkom özelliklerine cep telefonunuz üzerinden erişebildiğiniz bir mobil interkom projesidir. Multitek Cloud uygulaması üzerinden tüm kapılarınız ile görüntülü konuşabilir, kapıyı açabilir, siz evde yokken kapınıza gelenleri dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz.

Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Bulut İnterkom nedir?

Bulut İnterkom, interkom özelliklerine cep telefonunuz üzerinden erişebildiğiniz bir mobil interkom projesidir. Multitek Cloud uygulaması üzerinden kapınız ile görüntülü konuşabilir, kapıyı açabilir, siz evde yokken kapınıza gelenleri dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz.

Bulut İnterkom üzerinden kapıyı açabilir miyim?

Evet, mobil uygulama üzerinde bulunan anahtar ikonuna tıklayarak kapınızı açabilirsiniz.

Kaç adet konum ekleyebilirim?

Konum sınırı yoktur, dilediğiniz kadar kapıyı tek bir mobil uygulama üzerinden yönetebilirsiniz.

Bulut İnterkom güvenli mi? Veri güvenliği nasıl sağlanıyor?

Bulut İnterkom email adresi, cep telefonu numarası gibi az sayıda veriyi maskeleyerek saklar. Tüm veritabanları Türkiye'de bulunur, veri kesinlikle yurt dışına çıkmaz. Yüzde yüz yerli, Multitek firmasının ürünü olan kod, dış saldırılara karşı birçok yazılımsal önlem ile korunmaktadır.

Sistem daire monitörü olmadan da çalışır mı?

Evet! İnterkomda yeni çağ başladı. Daire monitörü olmadan da VİLLA, APARTMAN ve GÜVENLİK bulut çözümlerinin tamamını kullanabilirsiniz.

İnternet kesildiğinde sistem nasıl çalışıyor?

Mobil uygulama üzerinden interkom özelliklerini kullanmanız için kapı panelinin internet bağlantısının olması gerekmektedir. İnternet kesildiği durumda kapı paneli ve monitörler çalışmaya devam eder, mobil uygulamaya bildirim gönderilemez.

Bulut İnterkom'a kaç adet daire bağlanabilir?

Sisteme bağlanabilen daire sayısında bir kısıtlama yoktur.

Dairede kaç cihaz kullanabilirim?

Her daire için 4 cihaz kullanılabilir. Sınırsız sayıda ek cihaz aboneliği satın alınabilir.
Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu