Multitek Elektronik 33. Kuruluş Yılını Çalışanları ile Kutladı!

Multitek Elektronik yerli üretim ve yerli Ar-Ge gayesi ile çıktığı yolda gururla tamamladığı 33. yılını eski ve yeni çalışanları ile mangal partisinde kutladı.

03 Eylül 2022

Üst seviye teknolojiye sahip kullanıcı elektronik üretiminde sektör lideri olan Multitek, yerli üretim ve yerli Ar-Ge’nin 33. yılını Sancaktepe’de bulunan fabrika tesislerinde kutladı. 1989 yılında telefon santrali üretimi ile faaliyet başlayan firma, takip eden yıllarda Multitek Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen IP santral, apartman konuşma sistemleri ve akıllı ev yönetimi alanlarında hizmet vermeye devam ediyor. Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve Türkiye’de üretilen ürünler bugün tüm dünyaya gururla satılıyor.

Üretim ve diğer bölümlerde çalışan tüm Multitek ekibi yoğun tempoya kısa bir süre de olsa ara verirken, geçmiş zamanda Multitek’te çalışmış eski emektar ekip arkadaşlarının da organizasyona katılması ekibin coşkusunu artırdı. 15 yılın üzerinde kıdeme sahip Multitek emektarlarının plaket ile onurlandırıldığı organizasyonda, firma kurucu CEO’su Adnan Demirkol “Ar-Ge’den satışa, üretimden sevkiyata firmanın 33 yıllık başarısının mimarı tüm çalışma arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Hep birlikte daha çok büyük başarılar göreceğiz.” dedi.

Ece Demirkol, Adnan Demirkol, Erman Demirkol

 

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu