Multitek Telefon Santralları ile Kesintisiz İletişim!

Telefon santralı bir merkeze bağlı telefonlar arasında kesintisiz ses, görüntü ve mesaj iletişiminin sağlanmasına yarayan temel olarak gelen ve giden arama trafiğini koordine eden bir telekom sistemidir.

13 Ekim 2022

Telefon santralı bir merkeze bağlı telefonlar arasında kesintisiz ses, görüntü ve mesaj iletişiminin sağlanmasına yarayan temel olarak gelen ve giden arama trafiğini koordine eden bir telekom sistemidir. Sistemin çalışması 7 gün 24 saat esasına göredir.

Şirket, hastane ve kamu kuruluşu gibi çoklu telefona sahip yerleşimlerde belli portlar arasında ücretsiz iletişim sağlayan sistem hem zaman hem de paradan tasarruf ettirir.

 

Telefon santralları günümüzde teknolojik gelişmeler ile farklı özelliklere sahip duruma gelmişlerdir.

Multitek telefon santralları kullanıcının iletişim ihtiyacını karşılaması yanında,  kullanıcı konforunu yükselten birçok özelliğe de sahiptir.

Multitek, 1989 yılından beri satışını yaptığı santral modellerinin yazılım ve donanım çalışmalarının tamamını bünyesindeki Ar-Ge departmanında yerli ve milli olarak gerçekleştirerek, kendi üretim tesislerinde üretmekte, iç pazar satışı ve dış ülkelere ihraç yolu ile ülkemize katma değer sağlamaktadır.

Gelişen teknolojiye sürekli ayak uyduran Multitek firması, uzman kadrosu ile tüm ihtiyaçlara yanıt verebilen sistemler üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

 

Telefon santralı seçiminde dikkat edilecek hususlar:

Telefon santralları işletmeler için iletişim ihtiyacını sağladıklarından büyük önem arz etmektedirler.

Seçilecek santral ihtiyacını karşılamak için kurulacak telefon santrali modeli, kurulum yapılacak kurumun büyüklüğüne göre küçük, orta veya büyük kapasiteli olarak seçilmesi ve gerekirse kapasitenin genişletilebilir olmasına dikkat edilir.

Telefon santralı kurulumu kesintisiz ve ücretsiz iletişim sağlarken birçok ek özellik de sunar. Gelen aramaların yönlendirilmesi ve yönetilmesi dışında kara liste, çağrı kuyruklama, robot yanıtı, rahatsız etme gibi onlarca özellik sayesinde iş yerlerinde verimlilik artışının sağlanması hedeflenir.

Teknik servis ve yedek parça desteğinin tüm Türkiye’de sağlanması diğer önemli husustur.

 

Telefon santral tesisat bilgileri:

Santral ile telefon makineleri arasında çekilecek tesisat Halojen Free sınıfı UTP CAT5 kablo ve ANSI EIA/TIA 568B.2 tesisat yönetmeliğini karşılamalıdır. Standartlara uygun çekilen tesisat ile santral kurulumu ve işletilmesi esnasında zaman ve emek tasarrufu sağlanmış olur.

 

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu