Diyafonların yerini akıllı interkomlar alıyor

Akıllı ev platformlarına bağlanabilen, kullanıcıların, erişimini uzaktan kontrol etmesine ve izlemesine olanak sağlayan interkomlar gün geçtikçe daha popüler oluyor.

01 Mayıs 2024

Kent Yaşamında Dijitalleşme: Multitek İle Daha Kolay ve Güvenli Bir Hayat

Modern kent yaşamı, sürekli gelişen ve değişen bir dinamizm içerisinde .  Bu dinamizm, şehirlerde yaşayan insanların ihtiyaçlarını ve beklentilerini de her geçen gün farklılaştırmakta. Multitek, 35 yıllık deneyimiyle dijital dönüşümün öncü firmalarından biri olarak, kent sakinlerinin yaşamlarını kolaylaştırmak ve güvene almak için yenilikçi çözümler sunuyor.  Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ve Türkiye’de üretilen Multitek interkomları evleri akıllı hale getirirken, diyafon cihazlarınının da yerini almaya başladı.

 

Tüm dünya değişirken, apartman ve konut içi haberleşme sistemlerinin de değişimi kaçınılmaz. Uzun yıllardır dünyada ve Türkiye’de yaygın olarak kullanılan diyafonlar, kentsel yaşamın ve dijitalleşmenin getirdiği yeni ihtiyaçlar nedeniyle büyük bir dönüşüm geçiriyor. Akıllı ev sistemleri, bina otomasyonları, güvenlik ve uzaktan erişim talebi bu dönüşümü zorunlu kılıyor

Multitek yeni trenleri belirliyor

1989’dan bu yana apartman-konut içi haberleşme sistemleri konusunda öncü olan Multitek,  pazarın dinamiklerini değiştiren ürünler geliştirerek sektörünün trendstterı oldu. Multitek'in akıllı interkom sistemleri, apartman ve site sakinlerinin hayatını kolaylaştırmak için tasarlandı. Bu sistemler sayesinde sakinler, misafirlerini uzaktan görebilir,karşılayabilir, giriş çıkışları kontrol edebilir ve bina ile ilgili çeşitli bilgilere erişebilir.

Multitek'in bina otomasyon sistemleri ise binaların daha enerji verimli ve konforlu hale gelmesini sağlar. Bu sistemler sayesinde aydınlatma, ısıtma ve soğutma gibi sistemler otomatik olarak kontrol edilebilir ve enerji tasarrufu sağlanabilir.

Multitek'in güvenlik çözümleri ise kent sakinlerinin güvenliğini en üst seviyeye çıkarıyor. Akıllı sistemlerle entegre edilen Multitek interkomları sayesinde konutunuzu uzaktan erişim ile 7/24 korumak kontrol etmek mümkün.

Markalı konutların tercihi de Multitek

Multitek’in geliştirdiği akıllı interkomlar Türkiye'nin önde gelen marka konut üreticilerinin de tercihi. Multitek günümüzün tüm modern ihtiyaçlarına çözüm üretirken, konut estetiği ve değerini artıracak tasarımlarıya da dikkat çekiyor. Bu nedenle yüzbinlerce konutta Multitek’in şık ve özgün tasarımlarını görmek mümkün.

Multitek kaliteyi her aşamada kaliteyi ön planda tutuyor

Multitek, Ar-Ge'den satış sonrası desteğe kadar her aşamada kaliteyi ön planda tutuyor.  Çevre dostu üretim tesislerinde en son teknolojiyi kullanarak ve sürekli geliştirdiği kalite süreçleri ile hatasız ürünler üreten Multitek, müşterilerine en üst düzeyde memnuniyet sunmayı ilke edinmiş durumda.

Sadece üretimde değil, satış sonrası hizmette de kaliteyi ön planda tutan Multitek, ürünlerini satış sonrası da takip ediyor , müşterilerinden gelen geri bildirimleri dikkatle dinliyor ve en hızlı şekilde hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor.

Bütün bunlarla birlikte Multitek, Türkiye'nin her yerinde geniş bir iş ortağı ağına sahip. Yerleşik satış ve teknik servis ekipleri ile her zaman müşterilerinin yanında yer alan firma, bu sayede müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunabiliyor.

 

 

 

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu