kablosuz teknolojiler ile evler artık çok akıllı!

Kablosuz teknolojiler ile evler artık çok akıllı!

Multitek IP İnterkom monitör üzerinden ve cep telefonu uygulaması üzerinden kontrol edilebilen cihazlar ile evleri dakikalar içinde akıllı hale getirmek çok kolay

03 Şubat 2022

Kablosuz teknolojiler ile evler artık çok akıllı!

Multitek kablosuz akıllı ev teknolojileri ile evlere tasarruf, güvenlik ve konfor sunuyor. Multitek IP İnterkom monitör üzerinden ve cep telefonu uygulaması üzerinden kontrol edilebilen cihazlar ile evleri dakikalar içinde akıllı hale getirmek çok kolay. Akıllı yapmak istediğiniz cihazlara karar verin yeter!

Akıllı ev teknolojileri sayesinde akıllı cihazlar cep telefonu uygulaması üzerinden dünyanın her yerinden kontrol edilebilir. Evde yokken enerji harcayan ve faturaları kabartan cihazların kontrolü artık bir uygulama kadar yakın. Evden çıkarken kombinin kapatılması unutulduğunda, uygulama üzerinden akıllı termostat kontrol edilerek kombi kapatılır; eve yaklaşırken tekrardan açılarak ev istenen sıcaklığa ayarlanır. Ütünün fişi prize takılı kaldıysa endişelenmeye hiç gerek yok!

Kablosuz modüller ile kontrol edilmesi en çok tercih edilen cihazlar elektrik, gaz, perde, kombi ve aydınlatması üzerinde yoğunlaşmaktadır. Evin ihtiyacına göre istenen sayıda ve tipte akıllı ev cihazı sisteme bağlanabilir, sayı kısıtlaması yoktur.

İnterkom ve alarm özelliklerini de bulunduran Multitek IP Monitör ile çalışan akıllı ev cihazları, kurulum için ayrıca bir bilgisayar veya gatewaye ihtiyaç duymaz. Akıllı ev cihazları IP monitör ile kablosuz haberleşir. Kablosuz haberleşme sayesinde oturulan evlerde de evin akıllı hale getirilmesi mümkündür, akıllı hale getirilecek cihazlardan monitöre kablo çekilmesi gerekmez.

Kontrol edilen cihazların anlık durumları uygulama ve monitör üzerinden gerçek zamanlı olarak takip edilebilir. Örneğin bir odanın ışığı yandığında hem monitör hem de uygulama üzerinde bu aktivite takip edilebilir. Multitek uygulamasında bulunan sesli komut özelliği ile akıllı cihazlar uygulama veya monitörü açmadan sadece seslenerek de kontrol edilebilir.

Onlarca evde binlerce cihazın kontrol edildiği akıllı sistemler ile tanışın, tasarruf ederken konforunuzu artırın. Akıllı binalara, kalıcı çözümler Multitek’ten..

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu