Multitek Bulut İnterkom Semineri Alanya’da yoğun ilgi gördü!

Multitek’in Alanya'da düzenlediği Bulut yeni teknolojiler semineri yoğun ilgi gördü. Alanya, Antalya ve Isparta’dan değerli katılımcıların misafir edildiği seminerde interkom dünyasını değiştirecek yepyeni teknolojiler anlatıldı. Cep telefonu üzerinden sürekli erişilebilen, evleri daha konforlu ve akıllı hale getiren ürünler misafirler tarafından yoğun ilgi gördü.

01 Haziran 2023

Öncü interkom teknolojileri üreticisi Multitek, satılan tüm ürünlerin Türk mühendisler tarafından yerli Ar-Ge yapılarak geliştirildiğini ve İstanbul Sancaktepe’deki üretim tesislerinde üretildiğini gururla belirtti. Yerli elektronik üretiminin önemi ve elektronik ürünlerin yurt dışına ihraç edilmesinin ülkemize kattığı değer çokça vurgulandı. Yerli üretim tesislerinde gerçekleştirilen üst seviye yerli teknoloji üretimi tüm katılımcılara gurur verdi.

  

Bulut İnterkom'un işlevselliği, özellikleri ve avantajları hakkında yapılan sunumda, dünyanın her yerinden Multitek Cloud uygulaması üzerinden evin interkomuna ve evdeki akıllı cihazlara hızlıca erişildiği uygulamalı olarak gösterildi. Bulut interkom, ev sahiplerinin mobil cihazları aracılığıyla evlerine uzaktan erişim sağlayarak, görüntülü görüşme ve kapı açma gibi önemli güvenlik özelliklerini sunmaktadır. Bulut İnterkom ürünlerini inceleme ve deneme fırsatı sunuldu, ürünlerin kullanım kolaylığı, işlevselliği ve estetik tasarımı hakkında olumlu geri bildirimler alındı.

Multitek Bulut İnterkom villa tipi tek ailenin yaşadığı evlerde, çok katlı çok daireli yüksek binalarda ve güvenlikli sitelerde yerli bulut altyapısı ile güvenle kullanılıyor. Altyapısı Türkiye’de olan ve yerli kaynaklarla geliştirilen sistem veri güvenliği sunarken, yurt dışına bağımlı olmamasıyla da öne çıkıyor. Daire içi cihazlarda kablolama gereksinimi olmayan sistem, seminer katılımcılarının yoğun ilgisini çekerken, “interkomda yeni çağ başlıyor” yorumlarını aldı.

Seminerde, Multitek'in uzman ekibi, Akıllı IP İnterkom’un evlere değer katan özelliklerini, kablolu ve kablosuz farklı akıllı ev cihazları ile dakikalar içinde evlerde güvenlik alarm ve akıllı ev özelliklerinin eklenebildiği belirtti. Evin büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına göre genişletilebilen sistemin Multitek Cloud uygulaması üzerinden kolayca kontrol edilebildiği seminer alanındaki demolar üzerinde gösterildi.

 

 

 

 

 

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu