Multitek Çalışanları Yaza Veda Partisinde Buluştu

Multitek Elektronik çalışma arkadaşlarını bir araya getirme ve takım ruhunu güçlendirme amacıyla düzenlenen mangal partisiyle keyif dolu bir gün yaşattı. Eğlence ve lezzetin buluştuğu etkinlik firma bahçesinde gerçekleştirildi.

01 Eylül 2023

Çalışma hayatının yoğun temposundan uzaklaşan Multitek çalışanları, bu özel günde bir araya gelerek hem güzel yemeklerin tadını çıkardı hem de mesai saatleri dışında farklı bir atmosferde birbirleriyle daha yakın ilişkiler kurma fırsatı buldu. Canlı müzik ekibi eşliğinde başlayan ve tamamlanan etkinlik, bir haftalık fabrika tatili öncesi fabrika çalışanlarının keyifli bir gün geçirmesini sağladı.

Multitek Yaza Veda Partisi

Etkinlik sırasında 10, 15, 20 ve 25. Yılını tamamlayan ekip üyelerine plaketleri takdim edildi. Multitek’e uzun yıllar emek veren değerli çalışanların tebrik edildiği etkinlikte, firma sahibi Adnan Demirkol yaptığı konuşmada tüm çalışanlara emekleri için teşekkür etti.

Etkinlikle ilgili yetkililer yaptıkları açıklamada, "Çalışanlarımızın iş dışında da bir araya gelerek güzel anılar biriktirmelerini ve ekip ruhunu güçlendirmelerini istedik. Bu tür etkinlikler, motivasyonu artırmak ve takım içi ilişkileri desteklemek için oldukça etkili bir yöntem. Katılımın yoğun olması ve çalışanlarımızın memnuniyeti, bu tür etkinliklerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi." dedi.

Multitek Fotoğraf Yarışması’nda ilk üç sırayı alan fotoğrafların ödül ve plaket ile onurlandırıldığı yarışmada birinci sıradaki fotoğraf Multitek Ar-Ge Merkezi’nden Ferhat Altıok’un olurken, ikinci Satış Ekibinden Gülay Şahin ve üçüncü Saha Teknik Destek Ekibinden Mutlu Korkmaz oldu. Yarışma jürisi, katılımın yoğun olduğu yarışmada çok fazla başarılı fotoğrafın olduğunu belirtti. İlk üç sırada seçilen fotoğrafları bültenimizde bulabilirsiniz.

1- Ferhat Altıok

Doğa yarışması, yeşilliğin içindeki huzur 

2- Gülay Şahin

Doğa yarışması, yem yeşil doğa manzarası,

3- Mutlu Korkmaz

Doğa yarışması, yayla manzarası

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu