multitek ip i̇nterkom ailesi genişledi: lim-43 daire monitörü ile tanışın

Multitek IP İnterkom ailesi genişledi: LIM-43 Daire Monitörü ile tanışın

Kullanıcı dostu ara yüzü ve gelişmiş fonksiyonları ile onlarca evi daha güvenli ve akıllı hale getiren Linux IP İnterkom ailesi LIM-43 Daire Monitörü ile hizmete hazır.

15 Aralık 2022

Kullanıcı dostu ara yüzü ve gelişmiş fonksiyonları ile onlarca evi daha güvenli ve akıllı hale getiren Linux IP İnterkom ailesi LIM-43 Daire Monitörü ile hizmete hazır. 4.3" ekranı ve dikey kurulumu ile dar alanlar için mükemmel çözümü sunan daire monitörü hem şık hem ekonomik yapısıyla tüm evlere konfor ve getiriyor.

Multitek’in Linux işletim sistemine sahip ürün grubu Linux IP İnterkom; kapı paneli, daire monitörü ve PoE switch ile kurulur, CAT6 kablo ile bağlanır. Video dağıtıcı, yükseltici veya bilgisayar, server gibi ek altyapı cihazlarına ihtiyaç duyulmaz. Her blokta 800 dairenin eklenebildiği sisteme, 98 adede kadar blok, 32 adede kadar harici IP kamera bağlanabilir, her daireye 3 paralel cihaz bağlanabilir. IP altyapısı sayesinde tüm dairelerde mükemmel ses ve görüntü kalitesi sağlayan sistem, farklı monitör seçenekleri ile evlerin değerini artırıyor.

 

Dokunmatik butonlu Multitek Linux daire monitörü beyaz      Dokunmatik butonlu Multitek Linux daire monitörü siyah

4.3" ekrana sahip LIM-43 Daire Monitörü gelişmiş IP interkom özellikleri sunuyor. Daireden daireye kanal sınırı olmadan konuşma ve sınırsız mesajlaşma, akıllı alarm özellikleri, harici kamera bağlama gibi gelişmiş akıllı interkom özelliklerine sahip cihazın boyutları ise sadece 21 cm x 14 cm. Daireden asansör çağırma, kapı panelinden bırakılan mesajları daireden dinleme, kapının çalındığı anda ekran görüntüsünü daire monitörü içine kaydetme (100 adet) gibi ek özelliklere sahip LIM-43 şık yapısı ve benzersiz özellikleri ile evinizin vazgeçilmezi olmaya hazır.

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu