Multitek Linux IP İnterkom’da güvenlik ve konfor bir arada!

Linux IP İnterkom, gelen ziyaretçilerinizle mükemmel ses ve görüntü kalitesi ile iletişim kurmanıza olanak tanır. Yüksek çözünürlüklü kamerası ve ses özellikleri sayesinde, ziyaretçilerinizi net bir şekilde görüntüleyebilir ve onlarla konuşabilirsiniz. Bu sayede, güvenlik tehdidi oluşturabilecek kişileri tespit edebilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

01 Nisan 2023

Multitek Linux IP İnterkom, dayanıklı bir yapıya sahiptir ve çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Ayrıca, kurulumu da oldukça kolaydır ve kullanımı da son derece basittir. Ürünün arayüzü, kullanıcı dostu bir şekilde tasarlanmıştır ve farklı dil seçenekleri sunar.

Linux IP İnterkom, aynı zamanda bir güvenlik kamerası gibi de kullanılabilir. Kapınızı çalan tüm ziyaretçilerinizin fotoğrafını kaydeden bu özellik, eve geldiğinizde gün içinde kimlerin kapınıza geldiğini görmenizi sağlar.

Multitek Linux IP İnterkom enerji tasarrufludur, dokunmatik ekrana sahip 7” genişlikteki daire monitörünü uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz ve elektrik faturanızı düşük tutabilirsiniz. Bu özellik, ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar.

Multitek Linux IP İnterkom, modern güvenlik ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış, kullanımı kolay ve dayanıklı bir interkom sistemidir. Hem güvenliğinizi artırmak hem de kullanım kolaylığı sunmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Türkiye’de ve yurt dışında onlarca prestijli projede güvenle kullanılmaktadır. Multitek ile evinize değer katmanın tam zamanı..

 

 

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu