Güvenlik Noktasından Cep Telefonuna İnterkom - Bulut İnterkom Güvenlik

İnterkomda teknoloji öncüsü Multitek Elektronik, 2022 senesinde piyasaya sunduğu %100 yerli Ar-Ge projesi Bulut İnterkom ailesine mensup ürün ve hizmetleri ile evleri sürekli erişilebilir ve daha güvenli hale getirmeyi amaçlıyor.

03 Temmuz 2022

Bulut İnterkom – GÜVENLİK çözümü, güvenlik görevlisinin bulunduğu çok daireli site veya apartmanlar için sunulan bir mobil interkom çözümüdür. Güvenlik noktasında bulunan Multitek Güvenlik Konsolu ve daire sakinlerinin mobil cihazlarına indirilen Multitek Cloud mobil uygulaması ile ekstra cihaz veya altyapı masrafı olmadan dakikalar içinde mobil interkom hizmeti sağlanır.

Bulut İnterkom – GÜVENLİK ile güvenlik sorumlusu tarafından yapılan arama, ilgili dairede yaşayan tüm aile bireylerinin cep telefonuna aynı anda cep telefonu uyarısı olarak gönderilir. Aramayı yanıtlayan kişi güvenlik ile görüntülü olarak konuşur, gelen misafirini görür ve gerekli yönlendirmeleri yapabilir. Güvenlik noktasına bağlanan harici kamera ile kapı önünü geniş açı ile görür, sitenizi davetsiz misafirlere karşı korursunuz. Sistemde güvenlik konsolu dışında hiçbir ek cihaza ihtiyaç yoktur. İhtiyaç duyulduğu takdirde sistem bulut tabanlı kapı panelleri, daire monitörleri ve akıllı ev sistemleri ile genişletilebilir.

GÜVENLİK çözümü için ihtiyaç duyulan tek cihaz Multitek tarafından geliştirilen ve üretilen %100 yerli GUV-IP-100 Güvenlik Konsolu’dur. Sistem daire monitörü veya kapı paneli olmadan çalışabilmektedir. İnterkom sistemini yenilemek isteyen fakat karar verme konusunda sorun yaşayan kalabalık siteler için hızlı ve güvenilir bir çözümdür.

Multitek Bulut’ta mevcut kablolamanın değişmesine, yeni cihaz alınmasına ve diğer masraf kalemlerine yer yoktur! Özellikle oturulan siteler için mobil teknoloji dakikalar içinde daire sakinlerine sunulur. Sitede binlerce daire ve on binlerce daire sakini de olsa hizmet aynı gün içinde teslim edilir.

GÜVENLİK çözümü daire sakini evde yokken gelen dış hizmetler için kolaylık sağlar. Gelen kargo şirketi, su veya market alışverişine onay verildiği takdirde getirdiği ürünleri güvenlik noktasına bırakması sağlanır.

Bulut İnterkom TÜBİTAK teşviki ile tamamlanan yerli bir Multitek Ar-Ge projesidir. Sistemde bulunan tüm yazılım ve donanım cihazları yerlidir; üretim ise Multitek Elektronik’in İstanbul Sancaktepe’de bulunan modern üretim tesislerinde gerçekleştirilmektedir.

İnterkom teknolojisinin lideri Multitek’ten hayatınızı kolaylaştıracak teknolojiler..

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu