Yeni nesil Multitek Bulut IP İnterkom: Daha hızlı, daha özel

IP İnterkom sektörünün öncüsü Multitek yeni nesil IP İnterkom ailesi ile evlerin konforunu ve güvenliğini artırıyor. Kullanıcı dostu yeni ara yüzü ve mükemmelleşen altyapısı ile apartmanın ve dairenin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

03 Ağustos 2022

Ev sakinlerinin tercihlerine göre özelleşen yeni ara yüz, farklı arka plan ve tema seçenekleri ile evin renklerine uyuyor. Güzel bir manzara ya da soyut bir arka plan seçen kullanıcılar, daire monitörünü evin girişinde dijital bir resim çerçevesi olarak da kullanabiliyorlar.

Kullanıcı ile etkileşime giren akıllı ekranlar ev sakinlerini tanımlanan hitap şekli ile karşılarken, ev sakinleri tarafından belirlenen hitap ayarlar menüsünden özelleştirilebilir. Örneğin Yılmaz Ailesi’nin yaşadığı dairede karşılama “İyi Akşamlar Yılmaz Ailesi” şeklinde gerçekleşirken, sadece Leyla’nın yaşadığı dairede “İyi Akşamlar Leyla” olarak gerçekleşebilir. Kullanıcı bu ayarı istediği şekilde değiştirebilir, diğer aile bireylerine sürpriz yapabilir. “Günaydın, Canım Karım”

Yeni nesil IP İnterkom ekranında canlı hava durumu bilgisi ve günlük hava durumu beklentisi yer almaktadır. İnternet bağlantısı olan tüm daire monitörü ve kapı panellerinde bu bilgiler bulunmaktadır.

Yeni nesil IP İnterkom genişletilmiş uyarı sistemi ile aynı anda hem cep telefonuna hem de daire monitörüne uyarı gönderir. Aile evde yokken kapıyı çalanların fotoğrafları daire monitörüne ve cep telefonuna kaydedilir, evin güvenliği Multitek’e emanet edilir! Cep telefonu bağlantısı kesintisiz ve sürekli olarak sağlanır. Kullanıcı dünyanın neresinde olursa olsun kapı ziline basan ziyaretçilerini cep telefonundan takip edebilir.

Multitek IP İnterkom daire monitörü üzerinden interkom, güvenlik alarm cihazları ve akıllı ev cihazları saniyeler içinde kurgulanır ve yönetilir. Güvenlik alarm ve akıllı ev cihazlarının birbirini tetikleyebilen farklı senaryolar ile çalışabildiği sistem kullanıcının hem konforu hem güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır.

Mükemmelleştirilen donanım altyapısı ile hızlanan ve mükemmelleştirilen yeni nesil interkom Multitek Ar-Ge Merkezi tarafından yerli olarak geliştirildi; Multitek Sancaktepe üretim tesislerinde gururla üretiliyor.

 

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu