linux ip i̇nterkom projelere değer katıyor!

Linux IP İnterkom Projelere Değer Katıyor!

​Linux işletim sistemine sahip Multitek IP İnterkom Sistemi ile evde konfor ve güvenlik artıyor.

03 Nisan 2022

Linux işletim sistemine sahip Multitek IP İnterkom Sistemi ile evde konfor ve güvenlik artıyor. Hem kurulum hem de kullanım aşamasında kullanıcı rahatlığı için tasarlanan sistem; daire monitörü, kapı paneli ve güvenlik konsolundan oluşuyor.

Linux IP İnterkom Sistem binanın yüksekliğine, kat sayısına ve daire sayısına bağlı olmaksızın tüm dairelerde mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar. Klasik analog sistemlerin aksine dijital altyapıya sahip olan sistem, her dairede aynı yüksek kaliteyi sağlar. Her sistemde sınırsız sayıda daire bulunabilirken, her dairede de 4 adet paralel monitör bağlanabilir.

Sistemin daire monitörü LIM-70 Daire Monitörü 7” dokunmatik ekrana, kullanıcı dostu şık tasarıma, alarm özelliğine ve sayısız ek özelliğe sahiptir. Daireler arası sınırsız konuşma ve mesajlaşma, daireden 32 adet çevre kamerasını izleme, arama tipine göre farklı zil melodisi seçme, kapıya gelen kişinin ekran görüntüsünü monitörde görme gibi özellikler Linux IP Sistem’in en çok kullanılan özellikleri arasındadır.

Multitek Linux daire monitörü

Apartman konuşma sistemlerinde yer alan en büyük güvenlik açıklarından biri tüm apartmana tek bir şifre tanımlanması veya kolayca tahmin edilebilecek bir şifre kullanılmasıdır. (örn. 1234). Multitek sistemlerde ortak şifre yoktur, her daire kendi şifresini kendi daire monitörü üzerinden belirler. Multitek Linux IP LIK-35 Kapı Paneli’nde kapı, proximity kart ve şifre ile açılır. Dokunmatik ekranlı LIM-70 monitörü ile daireye özel şifre saniyeler içinde tanımlanır, istenen sıklıklar güncellenir.

IP İnterkom sistemlerini geliştirmede ve üretmede öncü olan Multitek’in Linux IP İnterkom ürünü on binlerce evde güvenle kullanılıyor. Emlak Konut, TOKİ ve KİPTAŞ güvencesi ile yapılan projelerde tercih edilen ürünler kolay kurulum ve kullanım yetkinlikleri ile evlere değer katıyor. Ürünün son aylarda kullanıldığı mega projeler arasında KİPTAŞ Silivri projesi (1486 daire), Emlak Konut DAP Yapı Ormanköy Projesi (944 daire), Demir İnşaat Demir County Projesi (1100 daire) yer alıyor.

Demir Country çok bloklu site

 

Kiptaş Silivri çok bloklu site

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu