Teknoloji lideri Multitek’ten Türkiye’de bir ilk: BULUT İNTERKOM

Multitek Elektronik yerli Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği Bulut İnterkom ürün ve hizmetleri ile interkom alışkanlıklarını değiştirmeye devam ediyor.

03 Mayıs 2022

Multitek Elektronik yerli Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği Bulut İnterkom ürün ve hizmetleri ile interkom alışkanlıklarını değiştirmeye devam ediyor. Multitek Bulut İnterkom, bulut teknolojisi ile gelişmiş interkom teknolojisini birleştirerek kullanıcılara cep telefonu üzerinden sürekli erişilebilir interkom hizmeti sağlayan yeni nesil IP interkom sistemidir.

İnterkom sistemlerine kesintisiz cep telefonu erişiminin de eklenmesi ile konfor ve güvenliği artıran yepyeni bir kullanıcı deneyimi ortaya çıkıyor. Villa ve apartmanlar için farklı tip çözümler ile nerede olursanız olun evinizi yanınızdan ayırmayın!

Misafirlerinizi kapıda bekletmeyin!

Bulut İnterkom sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun misafiriniz kapı ziline dokunduğu anda çağrı cebinize de gelir. Mükemmel ses ve görüntü kalitesi ile gerçek zamanlı video görüşme gerçekleştirirken kapıyı açabilir, davetsiz misafirleri ise kapınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Beklediğiniz kargo geldi fakat henüz evde değil misiniz? Kargo görevlisine apartman kapısını açıp, kargoyu dairenizin önüne bırakmasını isteyebilirsiniz.

Görüntülü çağrı anında tüm aile üyelerinin cebinde

Bulut İnterkom’da evde yokken gelen çağrıları hem daire monitöründen hem de Multitek Cloud uygulaması cevapsız çağrılar bölümünden takip edebilirsiniz. Görüntülü çağrı tüm aile üyelerinin cep telefonuna aynı anda gelir, çağrıyı cevaplayan aile bireyi kapıya bağlanır.

Çok katlı çok bloklu apartmanlar için ekonomik çözüm

Bulut İnterkom için ek altyapı yatırımına gerek yoktur. Ayrı bir bilgisayar, statik IP, server gibi ek maliyet kalemlerine ihtiyaç duymayan sistem, tak-çalıştır mantığı ile kurgulanmıştır. Sistemi kurmak için tek ihtiyacınız Multitek Bulut kapı paneli ve internet bağlantısıdır.

Klasik sistemlerde ihtiyaç duyulan kablolama, boru döşeme, buat, yükseltici, cihazlara servis gibi bütçeyi zorlayan malzemelere ihtiyaç yoktur. Bulut İnterkom hem zamandan hem de maliyetten büyük tasarruf sağlar.

Cepten kontrol isteyen eski apartmanlar veya siteler için hızlı ekonomik çözüm

Kablolaması eski, ses kalitesi kötü, yenilenmesi bütçeyi zorlayan diyafon sistemine sahip apartmanlar, siteler eski sistemi sökmeye bile gerek duymadan, kapı veya güvenlik önüne tek bir adet Multitek Bulut Kapı Paneli eklediklerinde tüm apartman, site sakinlerinin Bulut İnterkom’a dakikalar içinde ulaşması sağlanır. Diyafon hizmeti almak için apartman, site bütçesini zorlamadan en son teknoloji çözüme sahip olunur.

Tüm evleriniz için tek bir uygulama

Multitek Cloud uygulamasına yaşadığınız veya sahip olduğunu tüm konutları ekleyebilirsiniz. Ev, ofis, yazlık gibi farklı konumlarda bulunan cihazlarınızı tek bir cep telefonu uygulaması üzerinden sürekli olarak izleyebilir, güvenliğinden emin olabilirsiniz. Sistem ihtiyaca göre genişleyebilecek şekilde tasarlanmıştır. Eklediğiniz her konuma sınırsız sayıda cihaz bağlayabilirsiniz. Örneğin ofisinizin arka kapısına da bir kapı paneli bağlayarak güvenliği artırabilirsiniz. Veya annenizin evindeki Bulut İnterkom’u konumlarınız arasına eklerseniz, kapıya ne zaman kimin geldiğiniz takip edebilirsiniz.

Bulut dünyasının getirdiği esnek uygulamalar

Bulut İnterkom ile yapabileceklerinizin sınırı yok! En popüler uygulamalar arasında iç alanlarda yetkili kişi geçiş sistemi olarak kullanılabildiği gibi (örn. üretim alanı, ameliyathane), otopark bariyer kapısını açmak için veya site ana giriş kapısını açmak için kullanılmaktadır. İnternet üzerinden sürekli erişilebilen Bulut İnterkom ile kullanım alanını hayal edin yeter! Yerli Ar-Ge ürünü bulut interkom teknolojileri ile apartmanlar artık çok akıllı ve güvenli.

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu