TESİD’den Multitek’e Jüri Özel Ödülü!

“20. TESİD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri” sahiplerini buldu. Multitek mobil interkom projesi Bulutta IP İnterkom ile Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü

04 Kasım 2022

Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafından düzenlenen “20. TESİD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri” 29 Eylül 2022 tarihinde sahiplerini buldu. Multitek mobil interkom projesi Bulutta IP İnterkom ile Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. Online olarak canlı düzenlenen ödül töreni TESİD Youtube sayfasından izlenebilmektedir.

Bulutta IP İnterkom projesi donanım maliyetini düşürerek tüm kullanıcılar tarafından rahatça erişilebilen akıllı ev, interkom ve güvenlik özelliklerini sunan bir proje olarak Multitek Ar-Ge Merkezi tarafından tasarlandı ve TÜBİTAK desteği almaya hak kazandı. Multitek Ar-Ge Merkezi’nde Türk mühendis ve teknisyenler tarafından geliştirilen proje villalar, apartmanlar ve güvenlikli siteler için farklı bulut çözümleri sunuyor. Tek bir kapı paneli üzerinden tüm interkom ve akıllı ev özelliklerine sürekli erişim imkânı sağlayan proje, 2022 senesinde ticarileşerek yerli olarak üretilen ilk bulut interkom oldu.

Multitek’te yerli Ar-Ge ve yerli üretimin son ürünü olan Bulutta IP İnterkom, yenilikçi yapısı ve benzersiz özellikleri ile hem yurt içi hem de yurt dışı pazarda ticari başarı göstererek Multitek’i global pazarda aranan yerli bir marka haline getirmeyi hedefliyor.

Multitek bulut tabanlı mobil interkom türleri: villa, apartman, güvenlik

Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu