Bulut IP İnterkom

Evimi nasıl akıllı hale getirebilirim?
Multitek Akıllı İnterkom'da her eve uygun bir akıllı ev çözümü var. Multitek RF cihazları ile kablosuz bir şekilde evinizi kısa sürede akıllı hale getirebilirsiniz. Multitek RF sistemde tüm cihazlardan kablo çekilmesine gerek yoktur, anahtar arkasına yerleştirilen modüller ile istediğiniz cihazı kontrol edebilirsiniz. Sisteminiz kablo çekmeye uygunsa KNX veya röle kullanarak evinizi akıllı hale getirebilirsiniz.
Akıllı İnterkom ne demek? Hangi cihazları kontrol edebilirim?
Multitek Akıllı İnterkom; interkom, akıllı ev ve alarm yönetimininin tek bir monitör ve cep telefonu uygulaması üzerinden kontrolünü sağlayan bir sistemdir. Sistem kapı paneli, daire monitörü ve akıllı ev cihazları ile çalışır. Tüm cihazlar Multitek Cloud uygulaması üzerinden kontrol edilir.
Bulut İnterkom için hangi uygulamayı indirmeliyim?
Multitek Cloud uygulamasını indirerek evinizdeki interkom, akıllı ev ve alarm cihazlarını kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Uygulamayı Google Play ve App Store'da bulabilirsiniz.
Evde kaç kişi sisteme bağlanabilir?
Sisteme ücretsiz olarak 4 mobil cihaz bağlanabilir. Bulut Lisansı satın alarak ek 4 mobil cihaz için erişim sağlayabilirsiniz. Bulut Lisansı satın almada bir sınırlama yoktur, her konum için dilediğiniz kadar Bulut Lisans satın alabilirsiniz. Her lisansta ek 4 mobil cihaz erişimi sağlanır. Örneğin 3 adet Bulut Lisans satın aldığınızda, 4 adet standart gelen mobil cihaz erişimine ek olarak 12 adet mobil cihaz erişimi hakkı tanımlanır.
Sistem daire monitörü olmadan çalışır mı?
Evet, daire monitörü kullanmadan da DIP-01, DIP-70 ve GUVIP-100 ürünlerini bulut özellikleri ile kullanabilirsiniz.
Bulut İnterkom nedir?
Bulut İnterkom, interkom özelliklerine cep telefonunuz üzerinden erişebildiğiniz bir mobil interkom projesidir. Multitek Cloud uygulaması üzerinden kapınız ile görüntülü konuşabilir, kapıyı açabilir, siz evde yokken kapınıza gelenleri dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz.
Bulut İnterkom üzerinden kapıyı açabilir miyim?
Evet, mobil uygulama üzerinde bulunan anahtar ikonuna tıklayarak kapınızı açabilirsiniz.
Kaç adet konum ekleyebilirim?
Konum sınırı yoktur, dilediğiniz kadar kapıyı tek bir mobil uygulama üzerinden yönetebilirsiniz.
Bulut İnterkom güvenli mi? Veri güvenliği nasıl sağlanıyor?
Bulut İnterkom'a kayıt olmak için sadece email adresiniz yeterlidir. Multitek sisteminde olabildiğince az veri KVKK'ya uygun olacak şekilde tutulur. Sistemin tüm sahipliği Multitek Elektronik'tedir, dış kaynaklara bağımlılık bulunmamaktadır. Yüzde yüz yerli, Multitek firmasının ürünü olan ürün, dış saldırılara karşı birçok yazılımsal önlem ile korunmaktadır.
Bulut sistem daire monitörü olmadan da çalışır mı?
Evet! İnterkomda yeni çağ başladı. Daire monitörü olmadan da VİLLA, APARTMAN ve GÜVENLİK bulut çözümlerinin tamamını kullanabilirsiniz.
İnternet kesildiğinde sistem nasıl çalışıyor?
Mobil uygulama üzerinden interkom özelliklerini kullanmanız için kapı panelinin internet bağlantısının olması gerekmektedir. İnternet kesildiği durumda kapı paneli ve monitörler çalışmaya devam eder, mobil uygulamaya bildirim gönderilemez.
Bulut İnterkom'a kaç adet daire, blok, güvenlik konsolu, kapı paneli bağlanabilir?
Sisteme bağlanabilen cihaz sayısında bir kısıtlama yoktur. Sınırsız sayıda blok, daire, kat, güvenlik konsolu ve kapı paneli bağlanabilir.
Dairede kaç cihaz kullanabilirim?
Her daire için 4 cihaz kullanılabilir. Sınırsız sayıda ek cihaz aboneliği satın alınabilir.
Sadece güvenlik konsolu alarak sistemi kullanabilir miyim?
Evet, daire monitörü veya kapı paneli olmadan sadece güvenlik konsolu kullanarak Multitek Bulut İnterkom sistemini kullanabilirsiniz. Donanım olarak 1 adet bulut özellikli GUV-IP100 ve enerji kaynağı bulunması yeterlidir. Site sakinleri Multitek Cloud uygulamasını indirir ve kendilerine gelen davetiyeyi kabul ederek sisteme bağlanır.
Uygulamayı indirdim, sitemdeki sisteme nasıl bağlanabilirim?
Sisteme ekleme çıkarma yetkisi konum yöneticisinde bulunmaktadır. Lütfen konum yöneticisine mail adresinizi vererek sizi eklemesini isteyin. Ekleme yapıldıktan sonra uygulama içinde sağ üst köşede davetiyeyi bulabilirsiniz. Konum yöneticisi her daireye, 1 adet daire yöneticisi atayabilir. Daire yöneticisi, kendi dairesindeki kullanıcıları ekler.
Kaç adet kapı paneli kullanabilirim?
Her konumunuza sınırsız sayıda kapı paneli ekleyebilirsiniz. Örneğin "Yazlık" konumu için "Yazlık Giriş Kapısı" ve "Yazlık Arka Kapı" adlı iki adet kapı paneli ekleyebilirsiniz. Multitek Cloud uygulaması üzerinden dilediğiniz kadar konumu kontrol edebilirsiniz. "Yazık", "Ofisim", "Annemin Evi"
Bulut Villa'da abonelik ücreti var mı?
Hayır, Bulut Villa ürününde standart interkom özelliklerine erişim ücretsizdir.
Bulut İnterkom'da cihazlar internete nasıl bağlanıyor? Port yönlendirme gerekiyor mu? Statik IP gerekiyor mu?
Cihazlarınızı internete çıkarmak için karmaşık işlemler yapmanıza gerek yok. Port yönlendirme yok, statik IP'ye ihtiyaç yok, teknik ek bilgiye ihtiyaç yok! Multitek ürünlerini saniyeler içinde Multitek Cloud uygulaması üzerinden kontrol etmeye başlayabilirsiniz.
Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu