Bulut IP İnterkom

Evde kaç kişi sisteme bağlanabilir?
Sisteme ücretsiz olarak 4 mobil cihaz bağlanabilir. Bulut Lisansı satın alarak ek 4 mobil cihaz için erişim sağlayabilirsiniz. Bulut Lisansı satın almada bir sınırlama yoktur, her konum için dilediğiniz kadar Bulut Lisans satın alabilirsiniz. Her lisansta ek 4 mobil cihaz erişimi sağlanır. Örneğin 3 adet Bulut Lisans satın aldığınızda, 4 adet standart gelen mobil cihaz erişimine ek olarak 12 adet mobil cihaz erişimi hakkı tanımlanır.
Sistem daire monitörü olmadan çalışır mı?
Evet, daire monitörü kullanmadan da DIP-01, DIP-70 ve GUVIP-100 ürünlerini bulut özellikleri ile kullanabilirsiniz.
Bulut İnterkom nedir?
Bulut İnterkom, interkom özelliklerine cep telefonunuz üzerinden erişebildiğiniz bir mobil interkom projesidir. Multitek Cloud uygulaması üzerinden kapınız ile görüntülü konuşabilir, kapıyı açabilir, siz evde yokken kapınıza gelenleri dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz.
Kaç adet konum ekleyebilirim?
Konum sınırı yoktur, dilediğiniz kadar kapıyı tek bir mobil uygulama üzerinden yönetebilirsiniz.
Bulut İnterkom güvenli mi? Veri güvenliği nasıl sağlanıyor?
Bulut İnterkom email adresi, cep telefonu numarası gibi az sayıda veriyi maskeleyerek saklar. Tüm veritabanları Türkiye'de bulunur, veri kesinlikle yurt dışına çıkmaz. Yüzde yüz yerli, Multitek firmasının ürünü olan kod, dış saldırılara karşı birçok yazılımsal önlem ile korunmaktadır.
Bulut sistem daire monitörü olmadan da çalışır mı?
Evet! İnterkomda yeni çağ başladı. Daire monitörü olmadan da VİLLA, APARTMAN ve GÜVENLİK bulut çözümlerinin tamamını kullanabilirsiniz.
İnternet kesildiğinde sistem nasıl çalışıyor?
Mobil uygulama üzerinden interkom özelliklerini kullanmanız için kapı panelinin internet bağlantısının olması gerekmektedir. İnternet kesildiği durumda kapı paneli ve monitörler çalışmaya devam eder, mobil uygulamaya bildirim gönderilemez.
Bulut İnterkom'a kaç adet daire bağlanabilir?
Sisteme bağlanabilen daire sayısında bir kısıtlama yoktur.
Dairede kaç cihaz kullanabilirim?
Her daire için 4 cihaz kullanılabilir. Sınırsız sayıda ek cihaz aboneliği satın alınabilir.
Sadece güvenlik konsolu alarak sistemi kullanabilir miyim?
Evet, daire monitörü veya kapı paneli olmadan sadece güvenlik konsolu kullanarak Multitek Bulut İnterkom sistemini kullanabilirsiniz. Donanım olarak 1 adet bulut özellikli GUV-IP100 ve enerji kaynağı bulunması yeterlidir. Site sakinleri Multitek Cloud uygulamasını indirir ve kendilerine gelen davetiyeyi kabul ederek sisteme bağlanır.
Uygulamayı indirdim, sitemdeki sisteme nasıl bağlanabilirim?
Sisteme ekleme çıkarma yetkisi konum yöneticinde bulunmaktadır. Lütfen konum yöneticisine mail adresinizi vererek sizi eklemesini isteyin. Ekleme yaptıktan sonra uygulama içinde sağ üst köşede davetiyeyi bulabilirsiniz. Konum yöneticisi her daireye, 1 adet daire yöneticisi atayabilir. Daire yöneticisi, kendi dairesindeki kullanıcıları ekler.
Kaç adet kapı paneli kullanabilirim?
Her konumunuza sınırsız sayıda kapı paneli ekleyebilirsiniz. Örneğin "Yazlık" konumu için "Yazlık Giriş Kapısı" ve "Yazlık Arka Kapı" adlı iki adet kapı paneli ekleyebilirsiniz. Multitek Cloud uygulaması üzerinden dilediğiniz kadar konumu kontrol edebilirsiniz. "Yazık", "Ofisim", "Annemin Evi"
Bulut Villa'da abonelik ücreti var mı?
Hayır, Bulut Villa ürününde standart interkom özelliklerine erişim ücretsizdir.
Bülten

Güncel haberlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.

Hızlı Teklif Formu